--> Za 10 dni rozpoczyna się Puchar BF

Lycans - z tęsknoty do księżyca

Treść

Bitefight

BiteFight jest grą z rodzaju MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game), a jej twórcą jest niemiecka grupa programistów GameForge GmbH. Początkowo BiteFight był niemal wierną kopią innej gry o nazwie MonstersGame innej niemieckiej grupy programistycznej RedMoon Studios (włącznie z identycznym układem strony i częścią grafiki). Obecnie jednak obie wersje gry są rozwijane równolegle i niezależnie od siebie.

Gracz może się wcielić w jedną z dwóch ras - Wilkołaka lub Wampira. Zdobywa on umiejętności, trenując i polując na ludzi, demony oraz innych graczy (tylko rasy przeciwnej). Rasy Wilkołaków i Wampirów niczym się od siebie nie różnią poza tym, że Wilkołaki dzięki polowaniom zdobywają mięso, a Wampiry krew. W grze polując i pracując na cmentarzu zdobywa się punkty doświadczenia. Co kilkanaście, a później kilka tysięcy punktów przechodzi się na wyższy poziom - co jakiś czas zdobywając lepszą posadę na cmentarzu. Gra jest ciągle aktualizowana i rozwijana. Wykryte błędy są szybko usuwane. W grze nie są wyświetlane żadne animacje, gracz jest o wszystkim informowany za pomocą tekstu. Rejestracja w grze jest darmowa, jednak gracze mają możliwość wykupienia konta Premium (tzw. Władcę Cieni) oraz innych udogodnień ułatwiających rozgrywkę.


Więcej informacji o grze można znaleźć na wikipedii pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/BiteFight.

Informacje o pierwowzorze (MonstersGame) również znaleźć można na wikipedii, pod adresem: http://pl.wikipedia.org/wiki/MonstersGame

Menu główne

Informacja licencyjna; kontakt z twórcą; walidacja

Strona wygenerowana w 0.01 sekundy.