--> Za 10 dni rozpoczyna się Puchar BF

Lycans - z tęsknoty do księżyca

Treść

W BiteFight, tak jak w każdej grze typu RPG, postać posiada pewne umiejętności (skile), które ułatwiają rozgrywkę i które oczywiście można rozwijać wedle uznania. Poziom skila podniesi się poprzez trening. Każda nowoutworzona postać posiada po pięć punktów (5 pkt) każdej umiejętności. W BFie wyróżnia się następujące umiejętności:

Poziom:
Wskazuje aktualny lvl (level - ang. poziom) postaci. Im jest on wyższy tym więcej zarabiasz na cmentarzu oraz możesz kupić lepszy "sprzęt" u kupca.
Siła:
Określa maksymalną ilość punktów jakie można zadać przeciwnikowi podczas walki w udanym ataku (DMG). Obrażenia zadane w ataku są całkowicie losowe, jednak im wyższy poziom siły, tym większa szansa na mocniejszy cios.
Obrona:
Daje szansę na uniknięcie lub zmniejszenie zadanych obrażeń podczas ataku przeciwnika.
Zwinność:
Zwiększa szansę na udany (celny) atak w trakcie walki.
Wytrzymałość:
Odpowiada za prędkość odnawiania się HP (health points - ang. punkty zdrowia). Dodatkowo zmniejsza obrażenia zadane przez przeciwnika w udanym ataku.
Charyzma:
Im wyższy poziom, tym większa szansa znalezienia bogatszych przeciwników poprzez wyszukiwarkę. Dodatkowo podczas walki odpowiada za szansę na tzw. podwójne trafienia (im większa różnica tym większy procent na kolejny pod rząd atak).
Doświadczenie:
Informuje o tym ile potrzebujesz, aby przejść na kolejny lvl (level - ang. poziom). Doświadczenie można zdobyć podczas polowania na rasę przeciwną (gdy wygrasz z postacią z takim samym, lub wyższym poziomem), ludzi, demony oraz w trakcie wykonywania misji i po skończonej pracy na cmentarzu.
Zdrowie:
Pokazuje aktualną oraz maksymalną liczbę HP (health points - ang. punkty zdrowia). Jeżeli podczas walki zdrowie spadnie poniżej 25HP, zostaje ona automatycznie przerwana i przegrana. Mając poniżej 25HP nie można iść na polowania, oraz nie można zostać zaatakowanym przez rasę przeciwną. Postać nigdy nie umiera (poza szczególnym przypadkiem, gdy zostaje ona zmieniona w trofeum).

Na podstawie danych zamieszczonych na oficjalnym forum gry.


Menu główne

Informacja licencyjna; kontakt z twórcą; walidacja

Strona wygenerowana w 0.01 sekundy.