--> Za 10 dni rozpoczyna się Puchar BF

Lycans - z tęsknoty do księżyca

Treść

Kryjówka jest miejscem słóżącym jako schronienie dla postaci, a oznacza to tyle, że chroni, pomaga postaci podczas starć lub rozszerza pewne opcje w zależności od sytuacji. Oczywiście kryjówkę można ulepszać przez podnoszenie poziomów lub wykupując za PK (Piekielne Kamienie) niektóre jej elementy. Poniżej znajduje się wygląd oraz ceny kolejnych poziomów kryjówki w formie prezentacji, a pod nim opisy poszczególnych jej elementów.


Domostwo
Mur
Droga
Otoczenie
Księga
Gargulec
Skrzynia
0
0
0
0
0
0
0
Domostwo:
Odpowiada za pojemność inwentarza. Zwiększa także obronę postaci podczas ataku przeciwnej rasy (większa obrona w obronie) oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wylosowania postaci przez rasę przeciwną za pomocą wyszukiwarki (nie potwierdzone).
Mur:
Zwiększa obronę postaci podczas ataku przeciwnej rasy (większa obrona w obronie) oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wylosowania postaci przez rasę przeciwną za pomocą wyszukiwarki (nie potwierdzone).
Droga:
Zwiększa szansę natrafienia na duże miasto podczas polowania na ludzi. Zwiększa prawdopodobieństwo trafienia na bogatszą postać rasy przeciwnej poprzez wyszukiwarkę (nie potwierdzone).
Otoczenie:
Zwiększa prawdopodobieństwo trafienia na bogatszą postać rasy przeciwnej poprzez wyszukiwarkę (nie potwierdzone).
Księga Przeklętych:
Zwiększa siłę o 30%. Działa przez cztery tygodnie (28 dni) od momentu zakupu - opcja płatna - 20PK (Piekielne Kamienie).
Kamienny Gargulec:
Zwiększa obronę o 30%. Działa przez cztery tygodnie (28 dni) od momentu zakupu - opcja płatna - 20PK (Piekielne Kamienie).
Skrzynia skarbów:
Chroni równowartość 24h pracy na cmentarzu. Działa przez cztery tygodnie (28 dni) od momentu zakupu - opcja płatna - 20PK (Piekielne Kamienie).

Menu główne

Informacja licencyjna; kontakt z twórcą; walidacja

Strona wygenerowana w 0.01 sekundy.